Niedziela, 21 Styczeń 2018
Znajdujesz się: Strona Główna/
f

2018-01-12
Dodane: Admin
Od 15 do 28 stycznia 2018 r. trwają ferie zimowe
dla województwa mazowieckiego.

Wszystkim uczniom i pracownikom szkoły
życzymy bezpiecznych
i udanych ferii zimowych

Dyrekcja ZSCKP w Sochaczewie
2017-12-21
Dodane: Dyrekcja
Z okazji zbliżających się Świąt
Bożego Narodzenia
Najserdeczniejsze życzenia zdrowia,
Radości, wytrwałości w dążeniu do celów,
a przede wszystkim rodzinnej atmosfery
przy wigilijnym stole
oraz szczęśliwego Nowego Roku 2018
życzy:
Dyrektor ZSCKP w Sochaczewie
Dodane: Admin
Dnia 19.12.2017r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu bożonarodzeniowego zorganizowanego przez panią Dorotę Golis i Gabrielę Orzeszek. Konkurs polegał na wykonaniu plakatu i prezentacji w języku angielskim o zwyczajach świątecznych w krajach anglojęzycznych. Spośród 11 uczestników 1 miejsce zajęli Rafał Bartosiak i Jakub Karpiński oraz Klaudia Grabarek i Ewa Krawczyk kl.1ct, 2 miejsce Laura Markiewicz kl.1 et, 3 miejsce Sandra Jaworska i Katarzyna Kamińska kl. 2et.
Dodane: Samorząd Uczniowski
Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku, by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem, by kolacja wigilijna wniosła w serca spokój, a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem. By prezenty ucieszyły każde smutne oczy, by spokojna przerwa ukoiła złość. By Sylwester zapewnił szampańską zabawę, a kolędowych śpiewów nie było dość!
Dodane: KG
Ukazało się świąteczne wydanie szkolnej gazetki, zachęcamy do lektury.

Wesołych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzy Wam redakcja Cichacza2.

Dodane: KŁ
W czwartek uczniowie technikum budowlanego z naszej szkoły odwiedzili zakłady PEKABEX w Mszczonowie, które zajmują się produkowaniem prefabrykowanych elementów żelbetowych.
Dodane: M. Szczepańska
Projekt Zawodowcy na start, który jest realizowany w Technikum w ZS CKP w okresie od 1 września 2017 roku do 31 sierpnia 2019 roku, powstał w wyniku współpracy pani dyrektor Julii Jakubowskiej, Starostwa Powiatowego w Sochaczewie i UPEMI w odpowiedzi na zdiagnozowane zapotrzebowanie konieczności wprowadzenia efektywnych rozwiązań w obszarze kształcenia zawodowego, powiązanych z oczekiwaniami pracodawców i potrzebami lokalnego rynku pracy. Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Projektu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego i finansowany z Funduszy Europejskich. Celem głównym projektu jest dostosowanie, zwiększenie kompetencji, kwalifikacji zawodowych 131 uczniów/uczennic (37K/94M) uczących się w Technikum w ZS CKP zgodnie z oczekiwaniami lokalnych i regionalnych pracodawców we współpracy z otoczeniem społeczno gospodarczym.
Dodane: świetlica szkolna
Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny "MIŚ" został rozstrzygnięty!!! Jury przyznało: W kategorii "wykonanie": I miejsce - Gabriela Lewandowska - klasa I al; II miejsce - Oliwia Włodarska - klasa I al. W kategorii "hasło": I miejsce - Małgorzata Żemier - klasa I bt; II miejsce - Lidia Rożniata - I bt. Wyróżnienie dla pracy zbiorowej - uczniowie klasy II s zsz: Piotr Jażdżyk, Emil Nowakowski, Kamil Sikora, Michał Strzelczyk, Mateusz Wiedeński, Łukasz Żakowski. Wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wykazali się pomysłowością oraz swoim talentem plastycznym - dziękujemy.
Dodane: KG
Świetlica szkolna Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego we współpracy z Powiatowym Zespołem Edukacji ,Kultury I Sportu zaprasza do udziału w kolejnej VI już edycji Powiatowego Konkursu Fotograficznego ”Boże Narodzenie w Twoim Obiektywie”, pod patronatem Dyr. Julii Jakubowskiej i Starostwa Powiatowego. Jest on kierowany do uczniów wszystkich gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powiatu sochaczewskiego, pasjonujących się fotografią. Konkurs trwać będzie od do 30.I.2018r. Regulamin Konkursu znajduje się na stronie Starostwa Powiatowego i jest dostępny w świetlicy ZSCKP oraz na FB. Aby wyświetlić regulamin skopiuj link i klej go w wyszukiwarkę

http://80-sochaczew.pl/dokumenty/regulaminfoto.pdf

Przewidziano atrakcyjne nagrody !!!. Zachęcamy do udziału w konkursie!

Projekt i implementacja strony: A. Adamczyk
Administrator Web & DBMS: M. Maciąg, P. Dałek, M. Szydłowski
Pod kierunkiem nauczycieli: K. Kocimska, K. Rymarz
Zespół Szkół CKP @2017