Czwartek, 23 Maj 2019
Znajdujesz się: Strona Główna/ 2008_2009
f


Aktualności 2008/2009


27 marca 2009
Dzień otwarty 2009
Galeria Zgodnie z zapowiedziami Dzień otwarty 2009 odbył się 27. Frekwencja była w tym roku wyjątkowo duża. Uczniowie gimnazjów mieli możliwość zapoznać się bliżej z budynkiem szkoły, uzyskać szczegółowe informacje o kierunkach kształcenia i zajęciach pozalekcyjnych. Niektórzy "załapali" się nawet na drobną przekąskę.

20 marca 2009
Dzień Kultury Muzyki i Sportu 2009
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Powitanie wiosny na trwałe wpisało się już w kalendarz imprez szkolnych w ZSCKP. Od czterech lat młodzież i nauczyciele tej szkoły biorą udział w specjalnie przygotowanych imprezach z okazji Dnia Kultury, Muzyki i Sportu. W tym roku obchody przypadły na 20 marca.
Od rana trwały rozgrywki sportowe - najpierw nauczyciele i uczniowie zmierzyli się w meczu siatkówki, który zakończył się wynikiem 3:0 dla uczniów. Warto jednak pochwalić waleczność nauczycieli, zwłaszcza w ostatnim secie, którego mieli szansę wygrać.
Następnie zawodnicy i kibice mogli oddać się porywającym rytmom samby w wykonaniu zespołu L'ombelico del Mondo, w którego składzie są również uczniowie "Osiemdziesiątki".
Później na dużej sali gimnastycznej rozpoczął się kilkugodzinny turniej tenisa stołowego, pod kierunkiem nauczycieli wf-u.
W tym samym czasie trwała debata z udziałem maturzystów prowadzona przez ks. prof. M. Nowosielskiego pod hasłem "Aby pełniej żyć...".
W holu szkoły zorganizowano dwie wystawy: fotograficzną Pauli Morawskiej i plastyczną Mileny Kowalskiej. Obie młode artystki to uczennice "Osiemdziesiątki".
Fani sztuk walki mogli podziwiać pokaz Karate Kyokushin w wykonaniu UKS "Budokan". Zainteresowanie było tym większe, że trener i dwaj spośród zawodników klubu to nauczyciele "Osiemdziesiątki". Szczególne emocje wzbudził pokaz tameshiwari, czyli rozbijanie betonowych bloków.
Zwieńczeniem dnia był występ Kabaretu Grabiego Marka - finalisty Paki 2008.
Dla sportowców, muzyków i zaproszonych gości słodki poczęstunek przygotowała cukiernia Lukrecja, za co serdecznie dziękuje dyrekcja ZSCKP.
Mimo, że Dzień Wiosny potocznie uważa się za dzień wagarowicza, frekwencja w "Osiemdziesiątce" była bardzo wysoka, co świadczy o tym, że impreza była dobrze przygotowana i zainteresowała uczniów. Organizatorami tego dnia byli, podobnie jak w latach ubiegłych, Agnieszka i Mariusz Więcek - nauczyciele "Osiemdziesiątki".

17 stycznia 2009
Studniówka 2009
Galeria Zgodnie z zapowiedziami Studniówka 2009 odbyła się 17 stycznia w Kuźni Napoleońskiej. Zabawa była przednia co zobaczyc mżna na załączonych obrazkach.1 września 2008
Rozpoczęcie roku szkolnego 2008/2009
Galeria No i nadszedł tak długo oczekiwany czas powrotu do szkoły:) Aż miło popatrzeć na uśmiechniętych i głodnych wiedzy uczniów:).13 października 2008
Dzień Edukacji Narodowej i Ślubowanie klas pierwszych
Galeria Oto obiecane zdjęcia z 13 października 2008r.


Projekt i implementacja strony: A. Adamczyk
Administrator Web & DBMS: A. Urbaniak, K. Gensler,
P. Chlebowski, R. Kamiński, M. Janiak, R. Kozłowski

Pod kierunkiem nauczycieli: K. Kocimska
Zespół Szkół CKP @2019