Niedziela, 21 Kwiecień 2019
Znajdujesz się: Strona Główna/ 2010_2011
f

ZAPRASZAMY NA
DZIEŃ OTWARTY
W NASZEJ SZKOLE
24 kwietnia 2019
godzina 14:00Aktualności 2010/2011


Wystawa prac plastycznych
(15-06-11, 12:08:57)
9 czerwca w naszej szkole otwarta została wystawa prac plastycznych osób niepełnosprawnych. Wystawa jest poświęcona Michałowi Florczakowi i Klaudiuszowi Grabisna . Umieszczone też zostały prace dzieci ze szkoły specjalnej w Erminowie.Pomysłodawcy wystawy-uczniowie naszej szkoły Andżelika Jaworska i Michał Eim w ramach wolontriatu na co dzień współpracują z osobami niepełnosprawnymi i chcieli w ten sposób podzielić się z szerszą rzeszą społeczności szkolnej swoimi przemyśleniami dotyczącymi twórczości osób niepełnosprawnych i pokazać,że niepełnosprwność nie ogranicza w żaden sposób ich rozwoju jako artystów- wręcz przeciwnie często jest siłą napędową do wyrażania siebie .
Więcej zdjęć w galerii
Dodane przez: E.ChaberDzień Sportu
(10-06-11, 12:08:57)
To był dzień... 1 czerwca w naszej szkole upłynął pod znakiem sportowych i artystycznych emocji. Z okazji Dnia Dziecka przygotowano szereg konkurecji sportowych. Najlepsze wyniki osiągnęli Mateusz Traczyk (11,88 na 100m) i Kamil Boczkowski (11,60m w pchnięciu kulą). W przerwach można było obejrzeć występy szkolnej drużyny chirliderek. Po zawodach odbyło sie na świetlicy szklnej spotkanie z aktualnym mistrzem Polski Masters - Danielem Chądzyńskim. Jest absolwentem naszej szkoły i chętnie nas odwiedza, zachęcając do uprwiania sportui do aktywnego trybu życia.
Więcej zdjęć w galerii
Dodane przez: Ewa Chaber29 kwietnia 2011
Pożegnanie maturzystów
GaleriaPożegnaliśmy kolejny rocznik maturzystów. W tym roku, po raz pierwszy naukę zakończyli uczniowie technikum architektury krajobrazu oraz technik informatyk. Wszystkim abiturientom życzymy powodzenia na zbliżających sie egzaminach.
Więcej zdjęć w galerii
Dodane przez: mwSesja popularnonaukowa "Życie i osiągnięcia Marii Skłodowskiej-Curie
(26-04-11, 13:23:00)
W 2011 roku obchodzimy Rok Marii Skłodowskiej-Curie. Nasza Wielka Uczona jako jedyna kobieta otrzymała dwie nagrody Nobla w 1903 i 1911 roku. Maria Skłodowska-Curie będąc wielką uczoną odważyła się na styl życia, który w jej czasach uznano za kontrowersyjny.
W dniu 5.04.2011r. uczniowie kl. Ibl pod kierunkiem Romy Kani, Krystyny Mahunik i Anny Oliwy zorganizowali sesję popularnonaukową dotyczącą życia, dokonań i osiągnięć Marii Skłodowskiej-Curie. Sesję przedstawioną w formie multimedialnej wysłuchali i obejrzeli uczniowie 12 klas. Uczniowie byli pod wrażeniem formy i treści i przekazanych.
Dodane przez: Roma Kania8 marca 2011
Dzień kobiet
GaleriaJak co roku 8 Marca w naszej szkole przebiegł pod znakiem muzyki, uśmiechów, życzeń, a wszystko to dla naszych pań, koleżanek, dziewczyn. Samorząd Uczniowski zorganizował możliwość zakupu symbolicznego tulipana, panowie częstowali cukierkiem, z głośników płynęła muzyka oraz życzenia dla wszystkich pań pracujących w szkole. Ale to tylko część obchodów tego święta. Samorząd Uczniowski wraz z wolontariuszami ze Stowarzyszenia "Dłoń Nadziei" na czele z prezesem Mileną Winnicką zorganizowali happening pod hasłem "Zdrowie zamiast kwiatka", propagujący zdrowy styl życia - skierowany do kobiet w każdym wieku. Uczniowie naszej szkoły wyszli "w miasto". Rozdawaliśmy wszystkim napotkanym po drodze paniom ulotki, broszury, informatory dotyczące profilaktyki tzw. "chorób kobiecych" . Chodzi o badania cytologiczne, badania piersi i samokontrola piersi. Częstowaliśmy też panie cukierkami i rozdawaliśmy baloniki. Akcja spotkała się z serdecznym przyjęciem, pozytywną reakcją, co utwierdziło nas w przekonaniu, że była potrzebna i pożyteczna społecznie. Wszyscy uczestnicy i organizatorzy to uczniowie naszej szkoły, którzy chętnie wspierają działania wolontariatu i Samorządu Uczniowskiego.
Więcej zdjęć w galerii
Dodane przez: mwstyczeń - luty 2011
Kampania antynikotynowa
GaleriaW ramach kampanii antynikotynowej zorganizowaliśmy w naszej szkole debatę dotycząca sposobów ograniczania palenia papierosów na terenie szkoły. Ma to ścisły związek z zaostrzoną Ustawa antynikotynową obowiązującą w Polsce od 15 listopada 2010r.
Na debatę zaprosiliśmy p. Renatę Gajdę - pracownika Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Sochaczewie, która wyjaśniła kwestie prawne i przedstawiła konsekwencję nie dostosowania się do w.w. ustawy. Zaproszona na debatę p. dyrektor Lucyna Sobieraj ustosunkowała się do propozycji uczniów dotyczących poruszanego tematu.
Sporządzone wnioski z debaty delegaci przedstawili w klasach, a akcentem podsumowującym kampanię jest trwający do 28 lutego br. konkurs na "Najlepszy plakat antynikotynowy"
Debatę zorganizował Samorząd Uczniowski pod okiem opiekunów tj. P. Justyny Bednarek, p. Ewy Chaber oraz p. Małgorzaty Grabarek.
Więcej zdjęć w galerii
Dodane przez: mw14 stycznia 2011
Przyszli technicy budownictwa w Poznaniu
GaleriaGłównym celem zorganizowanej 14 stycznia wycieczki do Poznania klas technikum budowlanego, było zwiedzenie Międzynarodowych Targów Budownictwa Budma 2011. Tuż po przyjeździe do stolicy Wielkopolski udało nam się zwiedzić obecnie największy w Polsce stadion piłkarski, który już niedługo będzie areną rozgrywek Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Obiekt mieszczący ponad 40 tysięcy widzów robi wrażenie, choć trwają jeszcze prace wykończeniowe wokół stadionu. Byliśmy w sektorze dla gości, dzięki czemu czuliśmy się jak u siebie :). Po zejściu z trybun odwiedziliśmy jeszcze sklep z pamiątkami sportowymi i udaliśmy się na zwiedzanie targów.

Targi Budma są największymi targami budowlanymi w naszej części Europy. W kilkunastu wielkich pawilonach mieściły się ekspozycje, które ciężko było dokładnie zwiedzić mając ograniczony czas. Tematyka targów obejmowała wszystkie etapy realizacji inwestycji budowlanej - od projektowania, prac gruntowych oraz sprzętu budowlanego na placu budowy, przez elementy konstrukcyjne, ściany i elewacje, stropy, posadzki, stolarkę otworową, drzwi, dachy, chemię budowlaną i ceramikę łazienkową, po systemy wykończeniowe i systemy zarządzania budynkiem. Zwiedzając można było zaopatrzyć się w ciekawe materiały informujące na temat najnowocześniejszych rozwiązań stosowanych w współczesnym budownictwie.
Więcej zdjęć w galerii
Dodane przez: mwstyczeń 2011
WOŚP 2011
GaleriaSIE MA!!! Już po raz XIX zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! W tym roku w naszej szkole została zorganizowana loteria i licytacja gadżetów:). Wszyscy uczniowie i nauczyciele mogli wziąć udział w loterii i rywalizować podczas licytacji:). Największym powodzeniem cieszyły się piłki z podpisami nauczycieli. Ostra licytacja rozegrała się pomiędzy uczniami Pawłem Godoszem a Arturem Owczarkiem o baner WOŚP, ostatecznie wylicytowano go na 80 zł. a szczęśiwym posiadaczem został Artur Owczarek. GRATULUJEMY!!!
Więcej zdjęć w galerii
Dodane przez: mwgrudzień 2010
Góra Grosza, sprzedaż kart Amun, kiermasz bożonarodzeniowy
GaleriaJak co roku nasza szkoła uczestniczyła w akcji charytatywnej "Góra Grosza" zbieraliśmy pieniążki dla towarzystwa "Nasz Dom" z przeznaczeniem na budowę wiosek dziecięcych i rodzinnych domów dziecka. Zebrana kwotę tj. 137,99 przeznaczyliśmy na ten szczytny cel. Przy współpracy z Samorządem Uczniowskim zorganizowana została sprzedaż kart bożonarodzeniowych wydawnictwa "Amun" malowanych przez osoby niepełnosprawne .
GaleriaW Świetlicy szkolnej zorganizowany został kiermasz przepięknych dekoracji bożonarodzeniowych, które wykonane pod kierunkiem przez opiekunki Świetlicy Ewę Chaber i Magdę Osińską, cieszyły się wielkim powodzeniem.

GaleriaNauczyciele naszej szkoły zawsze bardzo chętnie wspomagają i uczestniczą w każdej akcji charytatywnej, która została zorganizowana w szkole.
Więcej zdjęć w galerii
Dodane przez: mw30 listopada 2010
Andrzejki
GaleriaCzary - mary, Hokus - pokus! 30 listopada w świetlicy szkolnej zorganizowane zostały po raz kolejny Andrzejki. Zebrali się czarodzieje i wróżki by ze szklanej kuli przyszłość przepowiedzieć, powróżyć z wosku i kart. Zebrali się czarodzieje i wróżki by ze szklanej kuli przyszłość przepowiedzieć, powróżyć z wosku i kart. Magiczny i tajemniczy wystrój naszej świetlicy wprowadził wszystkich w magiczną atmosferę:).
Więcej zdjęć w galerii
Dodane przez: mw25 listopada 2010
Pluszowy Miś
Galeria25 listopada to "Światowy Dzień Pluszowego Misia". Z tej okazji w naszej szkole zorganizowana została zbiórka pluszaków. Przy współpracy Świetlicy szkolnej oraz Samorządu Uczniowskiego z Wolontariatem w Kozłowie Biskupim maskotki trafiły do dzieci na terenie Gminy Młodzieszyn i Gminy Młodzieszyn. Mamy nadzieję, że pluszami rozweseliły buźkę każdego dziecka.
Więcej zdjęć w galerii
Dodane przez: mw12 listopada 2010
Dzień Młodzieży
GaleriaFotorelacja z Dnia Młodzieży.Więcej zdjęć w galerii
Dodane przez: mw13 października 2010
Dzień Edukacji Narodowej i Ślubowanie Pierwszaków
GaleriaDnia 13 października odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Wszystkich pierwszoklasistów witamy w szeregach "pełnoprawnych" uczniów naszej szkoły i życzymy wielu sukcesów.
Więcej zdjęć w galerii
Dodane przez: mw1 września 2010
Rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011
U progu nowego roku życzymy wszystkim uczniom "Osiemdziesiątki" samych sukcesów oraz wielu pozytywnych wrażeń.
Więcej zdjęć w galerii
Dodane przez: mwProjekt i implementacja strony: A. Adamczyk
Administrator Web & DBMS: A. Urbaniak, K. Gensler,
P. Chlebowski, R. Kamiński, M. Janiak, R. Kozłowski

Pod kierunkiem nauczycieli: K. Kocimska
Zespół Szkół CKP @2019