Niedziela, 21 Kwiecień 2019
Znajdujesz się: Strona Główna/ Logistyka
f

ZAPRASZAMY NA
DZIEŃ OTWARTY
W NASZEJ SZKOLE
24 kwietnia 2019
godzina 14:00
Logistyka - materiały


Drodzy uczniowie, na tych stronach wasi nauczyciele będą zamieszczać dla Was materiały z zakresu logistyki.
Miłej lektury:)


informacje odnośniki pliki do pobrania
Logistycy w DHL

(25-06-2012)
14 czerwca uczniowie kl. II technikum logistycznego wraz z wychowawcš Karolinš Majszak po raz kolejny zwiedzali magazyn DHL. Na poczštku pani dyr. Agnieszka Janicka zaprezentowała nam pokaz multimedialny i opowiedziała o działalnoœci magazynu DHL, następnie kierownik magazynu oprowadził nas i opowiedział o wszystkich działach magazynu. Na koniec mały poczęstunek i pamištkowe gadżety, za które bardzo dziękujemy:)
Dodane przez: Karolina MajszakLogistycy w firmie transportowej

(20-03-2012)
13 marca kl. II ct wraz z wychowawcą Karoliną Majszak odwiedzili firmę transportową UTSH p. Nagłowskiego w Czerwonce Parcel. Właściciel firmy opowiedział przyszłym logistykom o funkcjonowaniu firmy, sposobach pozyskiwania klienta, programach informatycznych wykorzystywanych firmie oraz kosztach związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa transportowego. Kolejnym etapem wycieczki było pokazanie uczniom i dokładne omówienie taboru, którym dysponuje firma p. Nagłowskiego.
Dodane przez: Karolina MajszakZobacz jak ważna jest logistyka

(11-03-2012)
Rosnąca rola logistyki w gospodarce oraz coraz większa świadomość społeczeństwa o tym, że logistyka jest obecna w każdym aspekcie życia powodują chęć poznania tego zagadnienia.

Na kanale WSL na platformie YouTube udostępnione zostały krótkometrażowe filmy dydaktyczne :
www.youtube.com/wslpoznan

I kto powiedział, że filmy do nauki nie mogą być ciekawe?

Dodane przez: mlWSL z wykładami w ZSCKP

(07-03-2012)
7 marca 2012 r. gościliśmy w naszej szkole rzecznika prasowego Wyższej Szkoły Logistyki z Poznania- pana Wojciecha Zalewskiego.
O godzinie 11.30 rozpoczęły się wykłady dla uczniów klas technikum logistycznego i technikum informatycznego.

Pan Wojciech Zalewski zaprezentował ofertę edukacyjną Wyższej Szkoły Logistyki.
Omawiał szczegółowo kierunki i specjalności oferowane przez poznańską uczelnię oraz perspektywy jakie otwierają się przed absolwentami studiów. Szeroko przedstawił program współpracy partnerskiej z przedsiębiorstwami logistycznymi oraz uczelniami zagranicznymi. Rzecznik prasowy WSL gratulował młodzieży trafnie dokonanego wyboru zawodu wskazując na dobre perspektywy kariery, jakie otwierają się dziś zarówno przed absolwentami technikum logistycznego jak i studiów wyższych z tej dziedziny.

Podczas drugiej części wykładów rzecznik WSL prezentował możliwości i potencjał poznańskiej uczelni oraz jej Założyciela – Instytutu Logistyki i Magazynowania. Uczniowie mieli okazję przekonać się jak często stykają się na co dzień z efektami pracy poznańskich logistyków, choćby przy dowodach osobistych, kodach kreskowych, systemach identyfikacyjnych czy zakupach dokonywanych w Internecie. Wojciech Zalewski zaprezentował uczniom również projekty realizowane przez WSL i ILiM oraz współpracę blisko 200 partnerami z Europy.
Na koniec przedstawił sylwetki kilkunastu absolwentów WSL, którzy dziś zajmują atrakcyjne stanowiska w przedsiębiorstwach logistycznych.
Dodane przez: Małgorzata LiberadzkaWarsztaty logistyczne

(29-02-2012)
22 lutego uczniowie klas technikum logistycznego po raz drugi wzięli udział w warsztatach logistycznych zorganizowanych przez Wyższą Szkołę Zarządzania, Administracji i Informatyki w Warszawie. Warsztaty prowadziła dyrektor zarządzania taborem własnym firmy PEKAES Transport S.A. pani Małgorzata Skrońska.
Dodane przez: Karolina Majszak

WSL z wizytą w ZSCKP

(26-02-2012)
W ramach projektu współpracy z WSL w dniu 7maraca 2012 w naszejszkole odbędzie się spotkanie i wykład Dyrektora Uczelni.
Program:
-prezentacja oferty edukacyjnej WSL
-wykład: Kompetencje i potencjał WSL.
W prezentacji mowa będzie o kodach kreskowych,technologii identyfikacji przy pomocy fal RFID, bezpiecznych sklepach w Internecie, nowych dowodach osobistych, EDI w łancuchu dostaw, dostępie do wiedzy logistycznej za pośrednictwem mediów WSL.
Dodane przez: mlWspółpraca z WSL

(26-02-2012)

ZSCKP dołączył do grona szkół współpracujących z WSL w Poznaniu
Dodane przez: mlProjekt i implementacja strony: A. Adamczyk
Administrator Web & DBMS: A. Urbaniak, K. Gensler,
P. Chlebowski, R. Kamiński, M. Janiak, R. Kozłowski

Pod kierunkiem nauczycieli: K. Kocimska
Zespół Szkół CKP @2019