Czwartek, 23 Maj 2019
Znajdujesz się: Strona Główna/
f


Jeszcze tylko matura
Dodane: K. Kocimska
2019-04-29
Dyrektor Julia Jakubowska gratulowała wszystkim wychowankom, zarówno tym, którzy osiągnęli najwyższe średnie, jak również pozostałym, którzy tego dnia otrzymywali świadectwa dojrzałości i włożyli wiele trudu w ich uzyskanie. Zgodnie trwającym od lat zwyczajem wszyscy maturzyści Osiemdziesiątki otrzymują świadectwa z rąk wychowawców i dyrektora szkoły. Ci, którzy osiągnęli najwyższe wyniki zostali nagrodzeni: najwyższą średnią ocen w LO uzyskał Dawid Rybicki, w Technikum: Kamil Gensler, Jarosław Plichta i Katarzyna Adamczyk, 31 uczniów otrzymało nagrody Dyrektora Szkoły a trzech Nagrody Starosty Sochaczewskiego.
Julia Jakubowska gratulując absolwentom dziękowała jednoczenie rodzicom, którzy zawsze są wsparciem dla szkoły, zwłaszcza przy okazji ważnych dla uczniów wydarzeń. Komitet studniówkowy, którym kierowała mama jednego z uczniów Teresa Jamka, zakończył swoją działalność bardzo miłym akcentem, był więc tort pożegnalny dla nauczycieli i prezenty dla uczniów (radiomagnetofony ) na pewno zostaną wykorzystane na lekcjach językowych jak również podczas egzaminów maturalnych. I jak zawsze na zakończenie zabrzmiały słowa: Tą piosenką Cię żegnamy profesorze w imieniu maturzystów wyśpiewała te słowa ich młodsza koleżanka Martyna Wróbel i chociaż utwór ma już swoje lata, nadal wzrusza tych, do których jest kierowany.
Matury rozpoczynają się 6 maja, najpierw język polski, potem matematyka, języki obce i przedmioty dodatkowe, do tego egzaminy ustne z języka polskiego i języków obcych. Matury potrwają do 23 maja. Jeśli ktoś nie zda jednego przedmiotu będzie mógł przystąpić do poprawki w terminie sierpniowym.
Wszystkim maturzystom życzymy zdania matury za pierwszym podejściem!Projekt i implementacja strony: A. Adamczyk
Administrator Web & DBMS: A. Urbaniak, K. Gensler,
P. Chlebowski, R. Kamiński, M. Janiak, R. Kozłowski

Pod kierunkiem nauczycieli: K. Kocimska
Zespół Szkół CKP @2019